facebook

Wyjatkowe smaki w magicznym Krakowie

 

Polska kuchnia w Krakowie

 

Kraków to jedno z najchętniej odwiedzanych polskich miast. Znajdują tu się najważniejsze zabytki, a urokliwe uliczki od lat zyskują ogromną rzeszą fanów. Przyjeżdżają tutaj ludzie nie tylko z Polskie, ale z różnych części Europy. Wielu z nich chętnie poznaje historie naszego kraju, ale tez próbnej tradycyjnej, polskiej kuchni. Turyści, którzy przechadzają się po ulicach Krakowa często szukają w związku z tym ciekawej, ale przede wszystkim smacznej restauracji, w której będą mogli skosztować tradycyjnych dań. 

 

W naszej restauracji podajemy potrawy, które przygotowujemy jedynie z najlepszych świeżych składników. Dobierając odpowiednie produkty i łącząc je w staropolski sposób uzyskujemy dania, które przypadają do gustu naszym gościom, a jednocześnie pokazują im nasze wyjątkowe, polskie smaki. Wielu turystów zza granicy ceni sobie przede wszystkim wysokiej jakości mięso wołowe bądź kaczkę, podawane z tradycyjną modrą kapustą. To smaki i aromaty uwielbiane przez wielu, które niespotykane są nigdzie indziej.

 

Co polecić turyście do zjedzenia?

 

Chociaż nasza rodzima kuchnia nie należy do lekkostrawnych i dietetycznych, to z całą pewnością żaden gość po zjedzeniu tradycyjnego, polskiego obiadu nie będzie głodny. Każdy turysta, zwiedzający Stary Kraków powinien zrobić sobie przerwę  i spróbować prawdziwych staropolskich dań. Na pierwszym miejscu zawsze znajdzie się zupa, potem pyszne mięso i słodki deser na zwieńczenie tej niezwykłej, kulinarnej podróży po polskich smakach. 
 

aktualności

menu restauracji

zobacz galerie