Kraków – magiczne miasto z niezwykłymi miejscami

Niewątpliwie miasto królów stanowi cel wypraw dla wielu turystów zarówno z Polski, jak i zza granicy. Tym, czym miasto zachwyca, to na pewno bogata i niezwykła historia dawnej stolicy Polski, ale także wyjątkowe zabytki oraz perły architektoniczne minionych epok. Wszyscy, odwiedzający Kraków mogą również odwiedzać liczne muzea oraz korzystać z innych atrakcji, które oferuje miasto.

To miasto to także kulinarna gratka dla wszystkich smakoszy i miłośników regionalnej kuchni. Kulturę danego regionu poznaje się bowiem przez smaki oraz potrawy, przygotowywane według tradycyjnych przepisów. Restauracja Pod Złotą Pipę oferuje przyjezdnym grupom wyśmienite jedzenie, którym można delektować się w niezwykle klimatycznych wnętrzach zabytkowej piwnicy. To wszystko sprawia, że to miejsce idealnie sprawdzi się, jako przyjemne zakończenie zwiedzania Starego Miasta.

Turyści w Restauracji Pod Złotą Pipą
Zależy nam, żeby odkrywać przed naszymi gośćmi wyjątkowe dania kuchni staropolskiej oraz galicyjskiej. W naszym menu znajdziecie typowe, tradycyjne potrawy, którymi raczyli się nasi przodkowie. Co więcej, dla dużych grup turystów oferujemy opracowanie specjalnego menu, dzięki któremu jeszcze lepiej będą mogli poznać tradycje kuchenne Krakowa.
W naszym lokalu wszyscy goście mogą poczuć niesamowity klimat minionych stuleci oraz skosztować wyśmienitych staropolskich dań – to wszystko sprawia, że nasz lokal chętnie odwiedzany jest przez turystów, ale też mieszkańców Krakowa.