Muzyczne wieczory w pod złota pipą

Wraz z nadejściem nostalgicznej jesieni, zapraszamy Państwa do schronienia się w owianej aromatem staropolskiej kuchni naszej Restauracji. Aby umilić Państwu delektowanie się serwowanymi przez nas daniami, dla radości ducha w weekendowe wieczory towarzyszą nam krakowscy muzycy.

Dzięki naszym Gościom staliśmy się ważnym miejscem na kulinarnej mapie Krakowa. Serwowana przez nas staropolska kuchnia, autorsko tworzone przepisy na pasztet czy deski serów i półmisek mięs , znalazły swoich amatorów. Wśród różnorodności smaków naszego menu, każdy znajdzie danie spełniające wymagania wysublimowanych smaków. Dla lepszego trawienia natomiast kusimy ferią smaków trunków we wszelakich postaciach: od złocistych piw, po tęczowe alkohole: Złota Jesień, Gorąca Sisi, Miodowe szaleństwo.

Unikalną atmosferę naszej Restauracji tworzą nade wszystko nasi Goście. Pomaga nam w tym urokliwe wnętrze oraz wysoko wykwalifikowana kadra kelnerska, nade wszystko uwielbiająca swoją pracę i spotkania z Gośćmi.

Kiedy rozpoczyna się jesień nasza towarzyska aktywność nieco maleje, bowiem pogoda nie zachęca do opuszczania domu. W restauracji Pod Złota Pipą organizujemy wówczas różnorodne koncerty muzyczne. Nie ma chyba lepszego pomysłu na spędzenie wesołego, weekendowego wieczoru w towarzystwie przyjaciół, niż posłuchanie dobrej muzyki na żywo.

Restauracja Pod Złotą Pipą jest bardzo ważnym miejscem na turystycznej mapie Krakowa. Nasi goście mogą się raczyć smakowitymi potrawami kuchni polskiej oraz krakowskiej. Każdego piątku i soboty restauracja zamienia się w koncertową salę, utalentowani muzycy skutecznie umilają weekendowe wieczory. W trakcie tych wydarzeń również można skorzystać z szerokiej oferty naszego menu. Szczególnie polecamy zimne przystawki, które idealnie komponują się w towarzystwie alkoholowych trunków. Autorskie pasztety, deska serów, czy może półmisek mięs? Każdy znajdzie odpowiednią pozycję dla siebie.

Większość osób nie wyobraża sobie koncertu bez alkoholu, dlatego w naszej restauracji w Krakowie, oprócz wyśmienitych piw różnych gatunków, proponujemy także kolorowe drinki na bazie markowych alkoholi, dostępne jedynie w naszym lokalu. Złota Jesień, Miodowe szaleństwo, czy Gorąca Sissi to najlepsze pozycje na zimne, jesienne wieczory. Smakosze whisky także będą zadowoleni, w trakcie koncertu dostępnych jest ponad 10 gatunków tego eleganckiego trunku, polecamy także nasze autorskie koktajle na jego bazie. Wszystkie koncerty odbywają się w niezwykle klimatycznej, krytej prawdziwymi cegłami Sali.