facebook

Wyjatkowe smaki w magicznym Krakowie


Kuchnia polska w Krakowie - najlepsza restauracja na mapie Krakowa

 

Kraków od lat słynie ze znanego w całym kraju Smoka Wawelskiego. Drugi, równie rozpoznawalny znak tego magicznego miasta stanowi bez wątpienia serwowana tu tradycyjna polska kuchnia. Kraków każdego dnia wypełniony jest turystami ceniącymi sobie jego czar i urokliwość. Co ciekawe, stolica Małopolski odbija się szerokim echem nie tylko w Polsce - przyjeżdżają tu chętnie także turyści z wszelkich części Europy! Na ulicach tego urokliwego miasta można więc spotkać wiele osób spragnionych jego szczególnego klimatu. Z pewnością atrakcji w Krakowie nie brakuje - już sam spacer śladem najpiękniejszych uliczek jest doskonałą formą aktywnego wypoczynku. Z tego względu w mieście nie brakuje turystów z innych miast, którzy o tym miejscu słyszeli już wiele dobrego, również w kontekście kuchni polskiej. Kraków jest wyjątkową destynacją, idealną dla wszystkich tych, którzy chcieliby wybrać się do przeszłości również w sferze kulinarnej. W tym celu najlepiej udać się do Restauracji Pod Złotą Pipą. To właśnie w tym miejscu spotykają się najlepiej dobrane smaki zaliczane do dobrze znanego repertuaru klasycznej kuchni polskiej. Ich wyjątkowe połączenia oraz wariacje na temat doskonale dobranych smaków są jednym z najlepszych powodów do odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca. Kuchnia polska w Krakowie ma się nad wyraz dobrze - wszyscy zainteresowani goście mogą to sprawdzić na własnym przykładzie w Restauracji Pod Złotą Pipą. 

 

Kuchnia polska Kraków - obowiązkowy punkt na mapie miasta

 

Kraków ma wiele do zaoferowania turystom, ale nie tylko. To piękne miasto jest idealną destynacją zarówno dla osób spragnionych historycznych eksploracji, jak i miejskiego odpoczynku śladem najpiękniejszych propozycji architektonicznych. Co oczywiste, po zwiedzeniu tego pięknego miasta kolejnym kierunkiem obieranym przez zwiedzających są miejsca zapewniające tradycyjne, polskie jedzenie! Często znalezienie godnej polecenia restauracji serwującej regionalne dania nie jest łatwym zadaniem. Restauracja „Pod Złotą Pipą” to nie tylko wykwintne jedzenie, ale również wspaniała atmosfera - nasi goście są dla nas niczym rodzina, dlatego też chcemy dać im wszystko, co najlepsze. Nie ma u nas miejsca na niesprawdzone schematy czy połączenia smakowe - kuchnia Polska w Krakowie to przede wszystkim doskonale skomponowane dania, zachwycające miłośników takich połączeń smakowych. Do naszej restauracji często zaglądają także osoby, które wcześniej nie były szczególnie przekonane do tego typu wariacji smakowych. Kuchnia polska w Krakowie jest jednak jedną z jej najlepszych odmian, co czyni z naszej restauracji doskonałe miejsce na wypróbowanie wyjątkowych połączeń smakowych. Do ich przygotowania używamy jedynie najwyższej jakości składników. 

 

Restauracja „Pod Złotą Pipą” - tradycyjna kuchnia polska, Kraków

 

Nasza restauracja za cel stawia sobie zadowolenie naszych gości oraz jakość serwowanych przez kucharzy dań. Z tego też powodu każda potrawa tworzona jest z sercem oraz z najlepszej klasy, świeżych składników! To absolutna podstawa tworzenia wyjątkowych dań zaliczanych do szerokiego zakresu kuchni polskiej. Kraków jest miastem, w którym takie menu ma wyjątkowe powodzenie. Sama karta dań nie jest jednak jedynym powodem, dla którego warto znaleźć chwilę na przystanek w Restauracji Pod Złotą Pipą. Odwiedzając nasze skromne progi, goście mogą liczyć na ciepłe przyjęcie, a także, co oczywiste - zasmakowanie wyjątkowych smaków tradycyjnej polskiej kuchni! Gwarantujemy, że oferowane przez naszą restaurację dania przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym smakoszom! Podczas przygotowywania dań zawsze stawiamy przede wszystkim na niepowtarzalny smak,  co wiąże się także z wyjątkową jakością. Dlatego też w naszej restauracji mogą znaleźć coś dla siebie nawet osoby doskonale znające kuchnię polską. Kraków jest idealnym miejscem na jej smakowanie. 

 

Wyjątkowa kuchnia polska - Kraków w doskonałej oprawie kulinarnej 

 

Specjałem naszej restauracji bez wątpienia jest słynna w całym Krakowie golonka pieczona w ciemnym, mocnym piwie Porter. Serwowana przez nas kuchnia to aromaty oraz smaki uwielbiane zarówno przez miejscowych, jak i osoby zwiedzające, które niejednokrotnie wracają w nasze progi przy każdej wizycie w pięknym Krakowie! Zapewniamy, że poznane u nas doświadczenia smakowe zapadną Państwu w pamięć na zawsze!

 

Polska kuchnia w Krakowie - Restauracja „Pod Złotą Pipą”

 

Każdego gościa naszej restauracji staramy się ugościć tak, jak we własnym domu - z całą pewnością nikt nie wyjdzie od nas głodny! Zawsze zachęcamy odwiedzających do skosztowania tradycyjnego, polskiego obiadu. Staropolskie dania łączą w sobie nie tylko wspaniałe aromaty i smaki, ale także ogromny kawał historii, którą chętnie dzielimy się z gośćmi naszej restauracji „Pod Złotą Pipą”. Gwarantujemy, że podczas wizyty w Krakowie nasza restauracja stanowi konieczny punkt na mapie zwiedzania! Kochają nas krakowianie, a także smakosze z całej Europy - nie może zabraknąć tu również Państwa!

 

aktualności

menu restauracji

zobacz galerie