facebook

OpinieKraków słynie z ogromnej liczby lokali gastronomicznych i pubów, dlatego wybór tego najlepszego może być dla wielu osób bardzo trudnym zadaniem. Najlepszym sposobem do przekonania klientów do swojej oferty jest dbanie o jej wysoką jakość i zaproponowanie czegoś wyjątkowego, czego nie mają inni.

 

Pub i restauracja Pod Złotą Pipą szczególnie dba o te aspekty działalności i dlatego niezmiennie uznawana jest za lokal oferujący bardzo dobre jedzenie w Krakowie. Doskonałym tego świadectwem są opinie gości, którzy chętnie dzielą się swoimi wrażeniami z pobytu w słynnym lokalu przy ul. Floriańskiej na cenionej wśród turystów stronie Tripadvisor. Wydźwięk większości opinii jest bardzo pozytywny. Goście chwalą bardzo smaczne jedzenie, świeżość produktów i doskonałe piwo, a także bardzo estetyczny sposób serwowania posiłków.

 

Niemal każdy recenzent podkreśla także ładny wystrój lokalu, przemiłą atmosferę i taką samą obsługę. Oczywiście zdarzają się opinie mniej łaskawe, jednak są one bardzo przydatne, gdyż pozwalają szybko dostrzec ewentualny problem i go błyskawicznie rozwiązać. Chcąc być jedną z najlepszych restauracji w Krakowie, konieczne jest wsłuchiwanie się w potrzeby klientów, które naturalnie się zmieniają. Równie ważny jest dialog z klientami, który można prowadzić na stronie z opiniami. Warto przecież podziękować za miłe słowa i pochwały, ale także wyjaśnić nieporozumienia, będące przyczyną niepełnego zadowolenia z wizyty w pubie. Na szczęście większość opinii nie pozostawia złudzeń, że restauracja Pod Złotą Pipą doskonale spełnia oczekiwania zarówno mieszkańców Krakowa, jak i wizytujących to miasto turystów.

 

Niezmierną radość wzbudza każde miłe słowo na temat pracy włożonej przez załogę lokalu, która każdego dnia stara się sprawić, by pobyt Pod Złotą Pipą był pełen pozytywnych wrażeń dla każdego z gości. Zadowolenie klientów motywuje do jeszcze lepszej pracy i doskonalenia tego co już jest dobre i chwalone. Opinie klientów lokalu są rzecz jasna bardzo cenne dla osób, które dopiero rozważają swoją wizytę Pod Złotą Pipą. Rekomendacje dotyczące menu, informacje na temat wystroju i muzyki, czy wreszcie wskazówki jak najlepiej spędzić w lokalu czas i jakie napoje zamówić są bardziej wartościowe niż każda inna reklama.

 

Bardzo ciekawym zjawiskiem są obszerne recenzje zarówno osób, które odwiedziły restauracje tylko raz, jak i opinie stałych klientów, których grono powiększa się z roku na rok. Wielu z nich poznało to miejsce podczas imprezy zamkniętej, ponieważ lokal specjalizuje się w organizowaniu imprez okolicznościowych dla firm oraz osób prywatnych. Świetna zabawa podczas takich spotkań sprzyja dzieleniem się wrażeniami ze znajomymi w świecie realnym i nieznajomymi w Internecie. Równie często w wyniku rekomendacji lub przeczytanych opinii w Internecie trafiają do restauracji turyści, także ci z zagranicy. Dla nich oferta lokalu jest wyjątkowo interesująca, ponieważ lokalizacja na Starym Mieście sprzyja odwiedzinom w trakcie zwiedzania, zaś pyszne posiłki w atrakcyjnych cenach pozwalają posilić się i zaspokoić apetyt na lokalne jedzenie.

 

Zachęcamy każdego naszego gościa do dzielenia się swoimi wrażeniami z pobytu w naszym pubie i restauracji. Jesteśmy wdzięczni za każdą opinię, nawet jeśli jest mniej korzystna niż tego oczekiwaliśmy. Dzięki Waszym opiniom pub Pod Złotą Pipą ewoluuje, by jak najlepiej trafiać w Wasz gust i smak!

 

aktualności

menu restauracji

zobacz galerie