facebook

Restauracja w Krakowie


W pięknym i pełnym wspaniałych historii oraz niesamowitych legend mieście, jakim jest Kraków, restauracje różnego rodzaju można znaleźć praktycznie na każdym kroku. Żadna z nich nie jest jednak tak wyjątkowa i unikalna, jak nasza. Serdecznie zapraszamy Państwa do legendarnego miejsca na gastronomicznej oraz kulturalnej mapie stolicy małopolski - Piwnicy pod Złotą Pipą.


Piwnica pod Złotą Pipą w Krakowie - restauracja pełna uroku i wspaniałych aromatów


Na gości, którzy odwiedzą naszą krakowską restaurację, czeka absolutnie wyjątkowe menu, które zostało skomponowane przez doświadczonych kucharzy. Nie zabraknie w nim tradycyjnych pozycji, takich jak przepyszne golonki i soczyste steki przygotowywane zgodnie z tradycyjnymi przepisami czy wspaniałe potrawy z rybami w rolach głównych. W karcie dań swoje miejsce mają również desery cieszące zarówno oko, jak i podniebienie. Oprócz tego proponujemy Państwu także bardzo szeroki wybór trunków z różnych stron świata - rozmaite piwa, wina, porto, rum, gin czy tequila czekają, aby uświetnić wieczór. To jednak nie wszystko - w ofercie znajdują się również unikalne pozycje, których można skosztować tylko i wyłącznie w naszym lokalu - wyborne drinki przygotowywane przez barmanów wedle oryginalnych receptur.

 

Dania, które serwujemy naszym gościom, są zawsze przygotowywane w momencie składania zamówienia i powstają przy użyciu świeżych, starannie dobranych składników. Pochodzą one od sprawdzonych dostawców, co pozwala na uzyskanie doskonałego wyglądu, jak i smaku.

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że sama strawa i napitek - mimo że wyśmienite oraz bardzo wysokiej jakości - to nie wszystko. Chcąc zapewnić naszym gościom wspaniale spędzony czas, zadbaliśmy o absolutnie wyjątkową atmosferę. Wystrój naszego lokalu to ukłon w stronę czasów cesarza Franciszka Józefa, który jest patronem naszej restauracji. Oprócz tego gościom podczas posiłków towarzyszy także muzyka na żywo, dzięki czemu wizyta w Piwnicy pod Złotą Pipą staje się wspaniałym przeżyciem.


Dlaczego warto nas odwiedzić?


Od ponad 25 lat działamy w jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc w Krakowie - przy ulicy Floriańskiej, która prowadzi do krakowskiego rynku. Trudno jest znaleźć w tym wspaniałym mieście lokal o podobnej historii i atmosferze jak nasz. Obsługa restauracji to prawdziwi profesjonaliści, którzy służą gościom pomocą oraz chętnie doradzają przy wyborze dań i trunków. Do tego jesteśmy przyjaźni zwierzętom - nie ma najmniejszego problemu, aby nasz lokal odwiedzić wraz ze swoim ukochanym pupilem.

 

Jeżeli poszukują Państwo absolutnie unikalnej lokalizacji na odpoczynek i skosztowanie wyjątkowej kuchni, to odwiedzając Kraków, restauracja Pod Złotą Pipą jest doskonałym wyborem na spędzenie przyjemnego wieczoru w towarzystwie wyjątkowej atmosfery, wyśmienitych dań oraz trunków. Serdecznie zapraszamy na ulicę Floriańską 30 - niezapomniane chwile, pyszne jedzenie i doskonała zabawa gwarantowane.

aktualności

menu restauracji

zobacz galerie